Archiwa: Wydarzenia

Olga Adamska: „Hrabiny przodem”

13 września 2024 19:00

Hrabiny powracają do Przecławia! Już 13 września będzie można wsłuchać się w dalszy ciąg monologów o tajemnicach kobiecości, związków i nieubłaganym upływie czasu w wykonaniu Olgi Adamskiej. Będzie zabawnie i autoironicznie.

Włączamy kulturę | „Voices” Teatr Brama

7 września 2024 17:00

„Voices” jest działaniem artystycznym rozpiętym pomiędzy teatrem a muzyką. Teatr Brama używa śpiewu jako jednego z elementów języka teatralnego. Bazując na tradycyjnych, wielogłosowych pieśniach europejskich teatr bada ich wspólny element – trzon człowieczeństwa.

Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 2024

31 sierpnia 2024 17:00

Tradycją jest już, że co roku spotykamy się w malowniczej miejscowości Moczyły w Gminie Kołbaskowo żeby wspólnie świętować przy dźwiękach najlepszej muzyki spod znaku łagodności!

Włączamy kulturę | Plener malarski

24 sierpnia 2024 11:00

Zapraszamy miłośników rysowania i malowania na plener malarski, który poprowadzą Małgorzata Buca i Agata Pełechaty.