Archiwa: Wydarzenia

Kabaret Czesuaf: „Bez przesady!”

20 stycznia 2024 20:00

Kabaret Czesuaf rusza w Polskę! Poprzedni program „Skandal!” obejrzały tysiące widzów, mamy nadzieję, że nowe skecze znajdą jeszcze większe rzesze odbiorców. Może nawet miliony? Bez przesady! Właśnie taki tytuł nosi nowy program Czesuafów.

Tomasz Karolak: 50 i co?

26 listopada 2023 19:00

„50 i co?” to najnowsze dziecko i autorski show Tomasza Karolaka, który jest podsumowaniem jego dotychczasowej drogi jako aktora, ale również muzyka i wokalisty. Zapraszamy na rockowo gadany stand-up muzyczny do Przecławia!

La Bombe

25 listopada 2023 17:00

La Bombe w GOKSiR Przecław – prawdziwie bombowa komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

BOKKA i Tides From Nebula

24 listopada 2023 19:00

Wspaniała niespodzianka czeka na fanów muzyki alternatywnej! Zespół BOKKA, który obchodzi dziesięciolecie działalności, oraz Tides From Nebula, świętujący piętnaście lat na scenie, ogłaszają swoją wspólną trasę koncertową.

Vito Bambino: „Pracownia”

23 listopada 2023 20:00

Vito Bambino wyruszy w klubową trasę koncertową, która obejmie 17 polskich miast, by promować najnowszy studyjny album. Jesienią utworów z ukazującej się w kwietniu płyty Pracownia będzie można posłuchać na żywo m.in. w Przecławiu!

Michał Leja: „Chciałbym się mylić”

22 listopada 2023 19:00
„Chciałbym się mylić” to niecodzienne spojrzenie na świat, ogromna dawka dobrego humoru oraz świetna interakcja z publicznością – rozrywka na najwyższym poziomie.
Czy Michał Leja się myli? A może tylko chciałby się mylić… sprawdźcie sami!

Katarzyna Piasecka – nowy program „Ukąszona”

24 października 2023 18:00

Katarzyna Piasecka w premierowym programie stand-up comedy „Ukąszona”. Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie. Ukąszona? Przyjdź i sprawdź.

PixelON – Retro Gaming Przecław – NIEDZELA

22 października 2023 10:00

PixelON – Retro Gaming Przecław – niezwykły weekend – pełen emocji, zabawy i wspomnień! Kultowe gry, retro-komputery i konsole, turnieje z nagrodami i wiele innych atrakcji! 💾🕹 Wspaniała impreza dla całej rodziny! 😀