Pracownie i zajęcia

Uwaga! Z powodu pandemii COVID-19 do 17 stycznia 2021 r. zostają wstrzymane zajęcia:

  • Zdrowy kręgosłup
  • Zajęcia taneczno-ruchowe dla mamy z dzieckiem
  • Sensoplastyka
  • Zajęcia z samoobrony
  • Ceramika
  • Zajęcia z drukarką 3D
  • Boks
  • Warsztaty z rysunku

Reszta zajęć odbywa się według planu.

program
10:00, 11:00, 16:00, 17:00 Czwartek Erato

Sensoplastyka

Prowadzenie: Katarzyna Płużek

Wiek: od 0 do 5 lat

Zobacz więcej

program
16:00, 17:00 Wtorek Kaliope

Zajęcia taneczno-ruchowe dla mamy z dzieckiem

Prowadzenie: Katarzyna Pawlak

Wiek: od 1,5 do 4 lat

Zobacz więcej

program
18:00 Poniedziałek / Czwartek Sala widowiskowa

Latino

Prowadzenie: Katarzyna Pawlak

Wiek: dorośli

Zobacz więcej

program
19:00 Poniedziałek / Czwartek Sala widowiskowa

Zdrowy Kręgosłup

Prowadzenie: Katarzyna Pawlak

Wiek: dorośli

Zobacz więcej

program
Poniedziałki - 17:00, 18:00, 19:00 / Wtorki - 16:00, 17:00, 18:00, 19:00 Poniedziałek / Wtorek Melpomene

Nauka gry na gitarze i ukulele

Prowadzenie: Kamil Wonorowicz

Wiek: od 7 lat

Zobacz więcej

program
18:00 Wtorek Urania

Warsztaty z rysunku

Prowadzenie: Marta Kucharz

Wiek: od 3 do 11 lat

Zobacz więcej

program
18:00 Czwartek Erato

Ceramika

Prowadzenie: Małgorzata Iwanicka

Wiek: dzieci od 5 lat / dorośli

Zobacz więcej

program
16:00 – grupa młodsza / 17:00 – grupa starsza Poniedziałek / Czwartek Sala widowiskowa

Zajęcia taneczne z elementami Hip Hop/New Age

Prowadzenie: Katarzyna Pawlak

Wiek: od 5 lat

Zobacz więcej

program
17:00, 18:00 Poniedziałek / Środa Kaliope

Zajęcia taneczne: Balet/Jazz/Modern

Prowadzenie: Infinity Dance Studio Kamila Mucha

Wiek: od 3 lat

Zobacz więcej

program
17:00 – grupa młodsza / 18:30 – grupa starsza Środa Erato

Zajęcia aktorskie

Prowadzenie: Iwona Faj

Wiek: grupa młodsza / grupa starsza

Zobacz więcej

program
10:00 Sobota Urania

Zajęcia z drukarką 3D

Prowadzenie: Krzysztof Przewoźniak

Wiek: od 7 lat

Zobacz więcej

program
20:00 Poniedziałek / Środa Kaliope

Zajęcia z samoobrony

Prowadzenie: Radosław Sroka

Wiek: od 15 lat

Zobacz więcej

program
Poniedziałek - 14:30, 15:35, 17:10 / Środa - 13:30 / Czwartek - 16:00 / Piątek - 16:30, 17:15 Poniedziałek / Środa / Czwartek / Piątek Urania

Nauka języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański

Prowadzenie: Osiedlowe Szkoły Językowe

Wiek: od 3 lat

Zobacz więcej

program
Środa - 16:30 / Czwartek - 18:30 / Sobota - 10:00 / 11:30 Środa - Sobota Urania / Erato

Zajęcia z robotyki

Prowadzenie: TwojRobot.pl

Wiek: od 5 lat

Zobacz więcej

program
20:00 Wtorek / Czwartek Kaliope

Zumba

Prowadzenie: Monika Stępniak

Wiek: dorośli

Zobacz więcej

program
19:00 Środa Kaliope

Boks

Prowadzenie: Klub Sportowy "Sokół Team"

Wiek: od 8 lat

Zobacz więcej

program
18:00 / 19:00 Środa Sala widowiskowa

Karate

Prowadzenie: Uczniowski Klub Sportowy "SAKURA"

Wiek: od 6 lat

Zobacz więcej