O nas

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu to jedna z najmłodszych i najnowocześniejszych instytucji kultury Pomorza Zachodniego. Oficjalne otwarcie GOKSiR nastąpiło 16 września 2019 roku.

Wyróżniająca się architektura obiektu i różnorodny program artystyczny sprawiły, że GOKSiR stał się popularnym wśród mieszkańców Gminy Kołbaskowo i aglomeracji szczecińskiej miejscem spotkań.

Oprócz przepięknej sali koncertowej z nowoczesną sceną, bogatym zapleczem techniczno-estradowym i garderobami, nasi goście mają również do dyspozycji cztery multifunkcyjne sale szkoleniowo-dydaktyczne, restaurację, kino, basen, jacuzzi, siłownię, salę fitness, boiska sportowe, korty tenisowe, plac zabaw, skatepark, ścieżki biegowo-rowerowe oraz parking.

Niewątpliwą zaletą GOKSiRu jest jego atrakcyjna lokalizacja. Do granicy z Niemcami jest niespełna 6 km, a niewiele więcej, bo zaledwie 7 km, do ścisłego centrum Szczecina. Dogodny dojazd do instytucji zapewnia droga krajowa nr 13, autostrada A6 oraz funkcjonująca w pobliżu komunikacja miejska.