Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana. 11 edycja

31 sierpnia 2024 17:00

Tradycją już jest, że co roku spotykamy się w malowniczej miejscowości Moczyły w Gminie Kołbaskowo żeby wspólnie świętować przy dźwiękach najlepszej muzyki spod znaku łagodności!

To już 11 edycja festiwalu Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana, która odbędzie się w ostatni dzień wakacji 31 sierpnia 2024 roku.

Zeszłoroczna jubileuszowa odsłona cieszyło się wyjątkowymi artystami a to przełożyło się na równie wyjątkową frekwencją wśród naszej widowni!

Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana to plenerowy festiwal muzyczny, który odbywa się na unikatowym przyrodniczo obszarze gminy Kołbaskowo. Wieś Moczyły, która jest gospodarzem wydarzenia, to przytulne miejsce ulokowane między rozległym rozlewiskiem Odry i bezkresnymi połaciami pól.

Od 2014 roku na festiwalowej scenie rozbrzmiewają dźwięki kojące duszę i ciało. Występowali na niej czołowi polscy artyści nurtów muzycznych, w których twórczości tekst i przekaz mają istotne znaczenie i przesłanie. Nieśpieszna atmosfera wydarzenia pozwala zatrzymać się i odpocząć.

Zachęcamy do rezerwowania wolnego czasu na festiwal już teraz! Gwiazdy edycji 2024 podamy w najbliższych miesiącach. Zaglądajcie na nasze media społecznościowe!

Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz.

WSTĘP WOLNY!

Miejsce wydarzenia: teren rekreacyjny przy świetlicy wiejskiej w Moczyłach – Gmina Kołbaskowo.

Dla zmotoryzowanych – nieodpłatne miejsca parkingowe.

Więcej szczegółów już wkrótce!