Przecław Festiwal ‘23: Nosowska, Przybysz, T.Love

10 czerwca 2023 19:00

Przecław Festiwal to plenerowe wydarzenie na styku wiosny i lata, podczas którego celebrujemy dobrą muzykę i oddajemy się kreatywnej zabawie.

Czerwcowa impreza jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

W trakcie dwóch festiwalowych dni spotkamy się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej i stworzymy przyjazną przestrzeń do familijnego relaksu.

Sobota 10 czerwca, 19:00-24:00
PRZYJACIELE MUZYKI

Dzień muzyczny festiwalu, podczas którego na dużej scenie wystąpią Natalia Przybysz, Nosowska i T.LOVE. Zaproszeni do Przecławia artyści to ścisła czołówka polskiej muzyki.

Natalia Przybysz – kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Zadebiutowała w 2001 roku współtworząc z siostrą Pauliną Przybysz zespół Sistars. Od czasu płyty „Prąd”, każdy kolejny album Natalii nagradzany jest Fryderykiem.

Nosowska – zdobywczyni niezliczonej ilości nagród muzycznych. W Przecławiu zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu, którego premiera odbędzie się na chwilę przed festiwalem. Będzie to płyta pełna melodii, pięknych harmonii i melancholii.

T.Love – legenda polskiego rock’n’rolla, która łączy już trzy pokolenia swoich fanów. W Przecławiu zespół pojawi się w klasycznym i sprawdzonym składzie: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak. Ze sceny usłyszymy m.in. utwory z ostatniego albumu „Hau! Hau!”, który to, jak określił sam Muniek Staszczyk, jest próbą powrotu do mentalnej radości po czasach zarazy.

Bilety do nabycia w serwisie www.bilety.fm, w kasie GOKSiR oraz przy wejściu głównym w dniu koncertu:

Bilet ulgowy – dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca (KKM): 60 zł
Osoby, które nabyły bilety dla posiadaczy KKM, zobowiązane są do okazania karty przy wejściu na teren wydarzenia.

Bilet ulgowy – dla osób nie posiadających KKM: 70 zł

Do zakupu biletu ulgowego uprawnione są dzieci, młodzież, studenci w wieku od 7 do 26 lat oraz seniorzy od 70 roku życia. Osoby te zobowiązane są do okazania dokumentu upoważniającego do zniżki przy wejściu na teren wydarzenia.

Bilet normalny – dla posiadaczy KKM: 120 zł

Bilet normalny – dla osób nie posiadających KKM: 130 zł

Dzieci, które nie ukończyły 7 lat (będące pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet wstępu), wstęp bezpłatny.

Sprawdź jeszcze, co dzieje się na festiwalu dzień później!

Organizatorami wydarzenia są Gmina Kołbaskowo i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.