Wszystko o mężczyznach – spektakl

5 marca 2020 18:00

West&Art i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszają na przedstawienie „Wszystko o mężczyznach”, sztukę Miro Gavrana – wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza m.in. najlepszy dramatopisarz Europy Środkowej w 1999 r.

Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc.

Czy opowiemy wszystko o mężczyznach? Pewnie nie, ale każdy Pan zada sobie pytanie – „Kim jestem?”, a jego Pani, zaintrygowana – „Kim ON jest?”.

Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia.

Kto nie zażył trudów prawdziwej męskiej przyjaźni i skutków „zbytniego napoju”? Kto nie robił rzeczy, do których niechętnie się przyznaje? Kto nie ścierał się z Ojcem? Kto nie walczył o miłość? Bycie mężczyzną to ciężka i żmudna droga, którą osłodzić może szczery śmiech publiczności, a powodów będzie sporo – przynajmniej w teatrze. Zapraszamy! Mężczyźni powracają do gry!