Współszycie – koncert online #madeathome

2 maja 2020 18:00

Koncert majówkowy LIVE online transmitowany prosto z domu artystów na naszym profilu FB.

Wydarzenie jest bezpłatne, lecz chcielibyśmy Was zachęcić do wspólnej zrzutki na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Ze środków, które wspólnie uzbieramy zakupiona zostanie karma dla szczeniaków oraz kociąt w Schronisku w Dobrej. O dziwo, to właśnie te najmniejsze zwierzaki są teraz najbardziej potrzebujące i trafia ich do schroniska najwięcej.

Link pod którym można dokonywać wpłat: https://zrzutka.pl/kvj3wu

Współszycie jest duetem muzycznym szyjącym patchworki ze swych bogatych i szerokich inspiracji. Szyją także wspólną historię gdyż są małżeństwem. To pozwala im na nieskrępowaną wymianę emocji nie tylko płynących z przekazu utworu, ale z doświadczeń i uczuć buzujących między nimi.
W swym repertuarze posiadają covery, które po przefastrygowaniu na współszyciową nutę nabierają świeżości i nowej jakości. Korzystając z różnych gatunków muzycznych, tworzą niekończący się, kolorowy szal emocji – od smutku i nostalgii po radość i euforię.
Agata śpiewa, delikatnie wypełniając przestrzeń przy pomocy instrumentów perkusyjnych. Jacek czaruje brzmieniem gitary akustycznej, wspierając i uzupełniając Agatę wokalnie.