Stress Off Festival

2 czerwca 2023 17:00

Festiwal Stress Off tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu.

Uczestnicy biorąc udział w festiwalu dają sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, w celu ich integracji. Sześć edycji festiwalu Stress Off świadczy o tym, że byliśmy potrzebni: przed pandemią, w trakcie i po.

Podczas Festiwalu można nauczyć się jak przeżyć swoje życie w harmonii, płynąc zgodnie z jego rytmem. Przez ścieżkę rozwoju przeprowadzi uczestników ponad 50 prelegentów, ekspertów w dziedzinie świadomości, medytacji, uzdrawiania, odżywiania, komunikacji, NLP, coachingu, medytacji i motywacji. Każdy uczestnik otrzyma praktyczne wskazówki, ćwiczenia i medytacje, które pomogą mu przejść transformację i utrzymać zdrowie.

Każda edycja to ponad 200 uczestników i to nie tylko z okolic Szczecina. Przybywają z głębi Polski i z zagranicy.

Na Facebooku tworzymy już ponad dwutysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzującą się szczególnym poziomem świadomości.

W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w ponad 50 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie. W sobotę odbędzie się tez oficjalne przywitanie z koncertem i niespodziankami. (wstęp bezpłatny dla każdego).

Ponieważ stawiamy na prelegentów praktyków (mentorów, terapeutów, coachów, artystów), którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu.

Czego można się spodziewać na festiwalu?

Alternatywnych metod dbania o odporność i zdrowie, technik odreagowania stresu min odmian jogi i technik oddechowych, relaksacji, medytacji również dynamicznej, terapii przez sztukę i pracy z symboliką, wielu spotkań coachingowych z obszaru relacji, tańca spontanicznego, warsztatów z autorami książek z samorozwoju, licznych stoisk min z manufakturą, ziołami oraz pysznymi i zdrowymi przekąskami, wystawy kreatywne prac artystów.

Gościem specjalnym tej edycji będzie Filip Cembala – aktor i wokalista, twórca cyfrowy, autor tekstów, akTYwista. Twórca hasztagu #lowizm – który stał się stylem życia, do którego – artysta zaprasza swoich odbiorców. Lowizm to nic innego jak pełne życzliwości i wyrozumiałości podejście do siebie i siebie nawzajem.

Łączymy jakość i kameralny nastrój spotkania warsztatowego z otwartością i klimatem festiwalu.

Reasumując

– 3 dni
– 5 sal
– ponad 50 prelegentów
– ponad 200 uczestników płatnych warsztatów
– niezliczona ilość uczestników bezpłatnych wykładów
– kiermasz festiwalowy
– pokazy, występy, koncerty
– inne atrakcje na zewnątrz budynku

Program:

– piątek 17:00 – 20:00
– sobota 09:00 – 20:00
– niedziela 10:00 – 18:00

Szczegóły na www.stressoff.pl