Stand-Up Przecław | Nagranie programów: Usewicz, Nowaczyk

16 lutego 2020 18:00

Agencja Artystyczna Dabe oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w Przecławiu! 16 lutego dwóch rewelacyjnych komików wystąpi specjalnie dla Was i nagra ten występ aby podzielić się swoimi żartami za pośrednictwem YouTuba! Tego wieczoru po raz pierwszy i ostatni zobaczycie najlepsze wersję programów, z którymi nasi goście zjeździli całą Polskę!

Wystąpią dla Was:

Damian „Viking” Usewicz
Poznaliście go już przy okazji poprzednich imprez stand-upowych- to on jest pomysłodawcą i prowadzącym wieczory komediowe w Przecławiu.
Szczeciński komik, konferansjer i oragnizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. Ogromny dystans do siebie oraz pozytywna energia to coś co wyróżnia Vikinga na scenie. Tego wieczoru pokaże swój program „Historie”, zainspirowany słodko-gorzkim życiem tuż przed trzydziestką- jako, że ma już ponad 30 lat, pora zarchiwizować ten program.

Tomek Nowaczyk
To jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowie w swoim programie „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o tym, bo Tomek porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.

SUPPORT: Mimi Zenkner, Alex Niebrzegowski

Bilety w cenie:
PROMOCJA na Ticketos do 16.01 lub wyczerpania puli!
20 zł- przedsprzedaż
15 zł- dla posiadaczy Kołbaskowskiej Kary Mieszkańca

PO 16.01:
30 zł- przedsprzedaż
20 zł- dla posiadaczy KKM
+10zł – w dniu wydarzenia

Bilety do kupienia na miejscu lub online:
https://ticketos.pl/event/3017

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Dabe
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w PrzecławiuPartnerzy:
Ticketos
Vertigo Studio Reklamy

Patroni Medialni:
Stand-Up Info
Komiczny Szczecin
Imprezowy Szczecin


* Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania oraz streamowania audio/wideo występów- będzie nasza ekipa oni zrobią to lepiej.
** Bilet nie upoważnia do przeszkadzania występującym, osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z sali bez możliwości ubiegania się o zwrot kosztów biletu.
*** Wydarzenie wyłącznie dla widzów dorosłych. Nie metryka się liczy ale 12 lat to nie dorosłość, chyba, że w zakładzie karnym.