Polsko-niemiecki Jarmark Bożonarodzeniowy

5 grudnia 2021 10:00

W godzinach 12:00-14:00 obędzie się BIEG MIKOŁAJKOWY!
Trasa biegu zlokalizowana jest na terenie Goksiru. Tylko od Was zależy, czy przebiegniecie (lub przejdziecie) jedno okrążenie, czy będziecie pokonywać trasę przez 2 godziny!
Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy specjalne upominki. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10:30 w GOKSiR w Przecławiu. Tam też będzie można zapisać się na bieg i odebrać numer startowy i czapkę Mikołaja.
Obowiązuje limit 150 miejsc. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Z uwagi na sezon chorobowy, nie będą prowadzone wcześniejsze zapisy elektroniczne. Na każdego uczestnika czekają piękne medale, ciepły posiłek i oczywiście loteria z nagrodami! Zapraszamy całe rodziny!

Ponadto:
1. Stoiska wystawców
2. Miasteczko Świętego Mikołaja
3. Fotobudka
4. Poczta świąteczna – uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z usługi poczty świątecznej – otrzymają pocztówkę, którą będą mogli bezpłatnie wysłać do członków rodziny i przyjaciół ze świątecznymi życzeniami.
5. Stanowisko VR – stoisko wirtualnej rzeczywistości z saniami Świętego Mikołaja.
6. Świąteczne sesje fotograficzne (obowiązują zapisy, ilość miejsc jest ograniczona).
7. Warsztaty:
– tworzenie świec żelowych,
– ozdabianie bombek,
– ozdoby świąteczne decupage,
– warsztaty eko – ozdoby świąteczne.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie-Brandenburgia/Polska