Paweł Domagała – dodatkowy koncert!

19 lutego 2021 18:00

UWAGA!!!!!!!!Ze względu na olbrzymie zainteresowanie koncertem Paweł Domagała w Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu postanowiliśmy z Artystą zorganizować drugi koncert w tym samym dniu – GODZINA 18.00.


Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.
Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu.
Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.
W następstwie muzycznego debiutu dwa lata później, Paweł, wspólnie z producentem Łukaszem Borowieckim przygotowali drugi album „1984” Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018, zawierało 12 premierowych piosenek. Album promowała piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 121 mln odtworzeń na YouTube, a także utwór „Wystarczę ja”, który również okazał się dużym sukcesem. Płyta osiągnęła status Platynowej Płyty, a trasa koncertowa promująca album objęła prawie 100 koncertów, na które bilety były wyprzedane na długo przed koncertami.
20 listopada 2020 planowana jest premiera trzeciej płyty Pawła Domagały „Wracaj”, który promuje aktualnie piosenka – „Popatrz na mnie”.