Nocny Kochanek – Trasa Powitalna

4 października 2020 18:00

Nocny Kochanek oraz Ballbreaker \m/ w Przecławiu! Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 60 PLN przedsprzedaż / 70 PLN w dniu koncertu.

Bilety: https://going.pl/nocny-kochanek-trasa-powitalna-szczecin
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl


Trasa Powitalna zespołu Nocny Kochanek to powrót do koncertowania w trudach związanych z obostrzeniami spowodowanymi epidemią. Jest ciężko, jesteśmy jednak na dobrej drodze do normalności – gramy bezpiecznie i otwieramy koncerty! Jesienna trasa to ostatnie występy zespołu przed wejściem do studia.Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Najnowszy album zespołu – „Randka w Ciemność” otrzymał nominację do najważniejszej muzycznej nagrody w kraju – Fryderyków. Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert.BALLBREAKERFacebook: https://www.facebook.com/BallbreakerPL/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYYI3tHB0ICBovgDNwArkRQ Zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.
Mimo skojarzeń metalowych, Ballbreaker to czysty je**ny rock ’n’ roll.
Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulaków oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz „Trzeszczu” Trzeszczyński, znany min. z udziału w „Voice of Poland”.
Pierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019 – materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube.
Listopad 2019 przyniósł pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż”, z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego, vokalisty Nocnego Kochanka. Piosenka promowała dwie wydane w tym czasie książki autorstwa Jakuba Ćwieka. Utwór przez wiele notowań utrzymywał się na liście Turbo Top Antyradia.
W grudniu 2019 Ballbreaker wydał swój debiutancki album – “Evil Town”. Płyta to dziesięć żywiołowych utworów bez udziwnień- czysty j***ny rock’n’roll. Została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków i dziennikarzy muzycznych.
Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugą płytę, która powinna zostać nagrana na wiosnę 2021 roku.Członkowie zespołu:
Tomasz Trzeszczyński – lead dancer
Rafał Sekulak- guitars, vocals, kinky solos Tomasz Sekulak – guitars, vocals, pills
Kamil Podgórski – bass, shaker
Misiek Ślusarski – drums, booze, bras collector