Na zawsze wolność!

11 listopada 2023 18:00

Zapraszamy na uroczystość artystyczną pod hasłem „Na zawsze wolność!”, która odbędzie się w dniu 11 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wstęp nieodpłatny!

Wspólne świętowanie rozpocznie się w sobotę 11 listopada o godz. 18:00. Na scenie GOKSiR zaprezentowany zostanie spektakl wokalno-taneczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca PYRZYCE, który pełni rolę jednego z najważniejszych ambasadorów kultury ludowej na Pomorzu Zachodnim. Zespół od ponad 40 lat niestrudzenie popularyzuje piękno tradycyjnej kultury polskiej, ludową muzykę i taniec oraz promuje region w kraju i poza jego granicami. Spektakl przeplatany będzie występami lokalnych zespołów wokalnych: Siadliczanek z Siadła Górnego, Nadodrzanek z Moczył oraz zespołu Retro ze Stobna.

Na uroczystość zapraszają Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu Rafał Roguszka.

Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny. Wejściówki na spektakl można uzyskać w serwisie internetowym biletomat.pl oraz bezpośrednio w recepcji GOKSiR — czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. Z uwagi na otwarty charakter wydarzenia, każda zainteresowana osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.