Maya Koterba & Pablo – koncert online #madeathome

3 maja 2020 18:00

Koncert majówkowy LIVE online transmitowany prosto z domu artystów na naszym profilu FB.

Wydarzenie jest bezpłatne, lecz chcielibyśmy Was zachęcić do wspólnej zrzutki na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Ze środków, które wspólnie uzbieramy zakupiona zostanie karma dla szczeniaków oraz kociąt w Schronisku w Dobrej. O dziwo, to właśnie te najmniejsze zwierzaki są teraz najbardziej potrzebujące i trafia ich do schroniska najwięcej.

Link pod którym można dokonywać wpłat: https://zrzutka.pl/kvj3wu

Owa znajomość, cały czas w rozkwicie;)
Ona uczy …się i śpiewa
On gra, jakże wyśmienicie.
Stworzyli swego czasu duet,
choć muzyczny dopiero teraz;)
Co z tego wyniknie?
…pośmiejemy się …nie raz.

Paweł Grzesiuk- gitarzysta basowy, kontrabasista.
Na co dzień współpracuje z muzykami szczecińskiej sceny muzycznej, bierze udział w wielu projektach muzycznych i teatralnych.

Maya Koterba- wokalistka, pedagog, logopeda, trenerka wokalna obecnie związana ze szczecińskim środowiskiem muzycznym i teatralnym. Na co dzień pracuje z wokalistami i aktorami, dziećmi i młodzieżą.