Latino z dysTANsem – Kulturodzielnia

29 września 2023 18:00

Zapraszamy na warsztaty taneczne „Latino z dysTANsem”. Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które już tańczą jak i tych, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę.

Innymi słowy – stopień zaawansowania, wiek, a także para nóg (czy to w parze czy solo), które przywędrują do pięknej przestrzeni Młyna 3D w Przecławiu ma znaczenie drugorzędne. To, na co stawiamy to dobra zabawa, integracja we wspólnej aktywności oraz dysTANs. 

Zapewniamy więc wszelkie elementy do dobrej integracji – czas, miejsce, muzykę, poczęstunek i mały upominek:) 

Spotykamy się w najstępujących terminach:
16.09.23 godz. 13.00 – 14.30
23.09.23 godz. 13.00 – 14.30
29.09.23 godz. 18.00 -19.30 
Na zakończenie cyklu warsztatów pokaz i potańcówka z animatorem i muzyką latino w godzinach wieczornych. 

Warsztaty będą odbywać się w Młynie-Przecław 3D.
Warsztaty są całkowicie darmowe (potrzebny tylko wygodny strój i obuwie do tańca).

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu z Katarzyną Pawlak pod numerem telefonu – 601 290 023 lub przez fb.

O prowadzącej:
Katarzyna Pawlak – instruktor tańca i Pilates. Z tańcem związana od dziecka, a z nauczaniem i „zarażaniem” innych miłością do tańca od prawie 20 lat. Od ponad 4 lat tworzy grupy taneczne dla dorosłych w Przecławiu – Latino z dysTANsem, Latino Fresh oraz dla dzieci – Step by Step Przecław. Grupy rozwijają się prężnie zasilając artystycznie okoliczne uroczystości, biorą udział w pokazach i zawodach. 

Inicjatorzy grupy „Latino z dysTANsem”: Katarzyna Pawlak(lider), Katarzyna Strzała-Pańczyk, Katarzyna Samołyk, Marek Wojtysiak, Adriana Tomczak

„Kulturodzielnia. Nie zamykamy Kultury w Domu!” to cykl sześciu wydarzeń, które zainicjowane i realizowane są przez mieszkańców gminy Kołbaskowo dofinansowane w ramach programu Domy Kultury +, którego celem jest wspieranie oddolnych wydarzeń kulturalnych i rozwijanie lokalnego potencjału. 

Więcej o programie: https://tiny.pl/cwk3z

„Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Edycja 2023.” 

Pokaż mniej