Kabaret Łowcy.B / „Jaka to melodia?”

26 października 2020 20:00

Zapraszamy na kabaretowy wieczór w Przecławiu! Tym razem na scenie w GOKSiRze wystąpią jedyni w swoim rodzaju- Łowcy.B!
Łowcy.B to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych „ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Laureaci największych festiwali kabaretowych (PAKA, MULATKA, RYJEK, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY). Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.
Bilety:
Bilet normalny – 45 zł
Bilet z Kołbaskowską Kartą Mieszkańca – 40 zł
Bilet w dniu wydarzenia – +10 zł
Dostępne:
online
https://ticketos.pl/event/3546
na miejscu
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za biletyZasady związane z pandemią:
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania odpowiedniego dystansu.
* Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.