Jackpot – koncert online #madeathome

1 maja 2020 18:00

Koncert majówkowy LIVE online transmitowany prosto z domu artystów na naszym profilu FB.

Wydarzenie jest bezpłatne, lecz chcielibyśmy Was zachęcić do wspólnej zrzutki na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Ze środków, które wspólnie uzbieramy zakupiona zostanie karma dla szczeniaków oraz kociąt w Schronisku w Dobrej. O dziwo, to właśnie te najmniejsze zwierzaki są teraz najbardziej potrzebujące i trafia ich do schroniska najwięcej.

Link pod którym można dokonywać wpłat: https://zrzutka.pl/kvj3wu

Jackpot, to małżeństwo muzyków, pedagogów i ludzi o wielkiej wrażliwości. Finaliści jubileuszowej – 10 edycji programu Must be the Music. Na swoim koncie mają dwie płyty, wiele sukcesów scenicznych w Polsce i za granicą oraz artystyczną współpracę z Januszem Stroblem, Andrzejem Jagodzińskim, Krzysztofem Meisingerem, Baltic Neopolis Orchestrą, Bernardem Maselim, Agnieszką Wilczyńską i zespołem Perfect.
Ich recitale, to sentymentalna i podszyta dawką dobrego humoru podróż do czasów, w których muzykę pisali znakomici kompozytorzy, a teksty wielcy poeci, bo program obejmuje utwory Hanny Banaszak, Ewy Bem, Agnieszki Osieckiej, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego, Kabaretu Starszych Panów, Marka Grechuty, Krystyny Prońko, Zbigniewa Wodeckiego, Kory i Edyty Gepert.