Izabela Szafrańska – Bardowie Niepodległej

16 listopada 2019 19:00

Gmina Kołbaskowo, serdecznie zaprasza na recital Izabeli Szafrańskiej pt. „Bardowie Niepodległej”.

W trakcie koncertu usłyszymy najpiękniejsze utwory Jacka Kaczmarskiego, Zbigniewa Łapińskiego, Przemysława Gintrowskiego, Agnieszki Osieckiej, Włodzimierza Wysockiego, Marka Grechuty i innych.

Zainteresowania muzyczne Izabeli Szafrańskiej są wielostylowe. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając coraz więcej nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych „Must Be The Music” z zespołem EL SAFFRON, którego jest liderką i założycielką. Izabela Szafrańska aktywnie koncertuje za granicą: była zapraszana na największe festiwale m.in. w USA, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Rosji, Danii oraz Białorusi. W 2018 roku Izabela Szafrańska została półfinalistką IX edycji programu muzycznego The Voice of Poland. Wokalistka obdarzona jest wyjątkową barwą głosu, która łączy w sobie dojrzałość z delikatną szlachetnością. Prezentuje osobowość sceniczną, która przyciąga, paraliżuje odbiorców siłą wyrazu i głębokością przeżyć.

Za fortepianem zasiądzie Przemysław Zalewski – absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Aktualnie pracuje w studium wokalnym im. Jerzego Wasowskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie studyjne i estradowe. Współpracował przy produkcji takich programów i projektów jak: The Voice of Poland, Mini Szansa, Warszawskie Warsztaty Gospel oraz z zespołami i wokalistami, m. in.: Sound’n’Grace, Halina Młynkova, Agnieszka Włodarczyk, Monika Urlik i inni.

Wstęp bezpłatny: dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca.
Bilety: Bilety.fm

Serdecznie zapraszamy!!!