Artystyczne ferie zimowe w GOKSiR

20 lutego 2023 10:00

Zapraszamy do udziału w pełnej zabaw i warsztatów półkolonii zimowej w GOKSiR. Przez 5 dni będziemy podróżować po świecie teatru, mody, plastyki, tańca i literatury. Nie zabraknie tańca w deszczu baniek mydlanych i konkursów. Zapisy już trwają!

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów dzieci: w dniach 20-24 lutego w godz. 10:00-15:00 w naszej siedzibie przy ul. Rekreacyjnej 1 w Przecławiu odbędzie się półkolonia zimowa. Jej przewodnim tematem jest rozwój twórczych umiejętności dzieci poprzez warsztaty i zabawę.

W programie zajęć zawarty jest szereg aktywności artystycznych:

• będziemy bawić się w teatr,
  • przygotujemy ekologiczny pokaz mody,
  • zwiedzimy świat dzięki dziecięcej wyobraźni,
  • stworzymy kilka arcydzieł współczesnej sztuki,
  • ożywimy pacynki i stworzymy teatralne scenki,
  • pobawimy się w charakteryzatorów i scenografów,
  • odkryjemy cudowny i magiczny świat książek oraz stworzymy własne, wyjątkowe historie.

Poruszamy ciałami i głowami, aby kreatywnie i wartościowo spędzić czas. Stworzymy dzieciom przyjazne warunki, by odpocząć od nauki i nabrać sił przed zbliżającą się wiosną. Ale przede wszystkim będziemy się dobrze bawić!

Półkolonia przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt udziału w 5-dniowych zajęciach wynosi 440 zł dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca lub 490 zł od pozostałych osób. Zapisy trwają do czwartku 16 lutego.
Warsztaty i zabawy poprowadzą Malinowe Marzenia.

Szczegółowe warunki uczestnictwa i zasady dokonania zapisu dziecka na zajęcia zawarte są w regulaminie półkolonii zamieszczonym na stronie www.goksirprzeclaw.pl Dodatkowe informacje można uzyskać także pod nr tel. 539 140 635.

Pliki do pobrania: