Dzień Dziecka w Przecławiu

1 czerwca 2023 15:00

Zapraszamy do Przecławia na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca br. na terenie GOKSiR. Wstęp wolny!

Zabawa dla najmłodszych odbędzie się w czwartek, 1 czerwca w godzinach 15.00-20.00 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

W programie wydarzenia zaplanowane są liczne atrakcje i animacje dla dzieci. Dmuchane place zabaw, warsztaty robienia biżuterii oraz kącik dla maluchów.

O godz. 16:00 ogłoszone zostaną wyniki konkursu plastycznego „Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży”, zorganizowanego przez stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo.

Serdecznie zapraszamy! Dobry humor i uśmiech na twarzy obowiązkowy!

Organizatorami wydarzenia są Sołectwo Przecław, Gmina Kołbaskowo oraz GOKSiR w Przecławiu.

Ważne! Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych oraz przebieg imprezy, tego dnia z użytkowania wyłączony zostanie parking wewnętrzny GOKSiR. Prosimy o parkowanie pojazdów na wyznaczonym parkingu przy ul. Rekreacyjnej.