Dzień Dziecka w Przecławiu

1 czerwca 2024 11:00

Zapraszamy mieszkańców gminy Kołbaskowo na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w sobotę 1 czerwca, do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. W programie wydarzenia wiele atrakcji i animacji dla dzieci!

Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 i trwać będzie do 16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

W jej trakcie dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach z animatorem, skorzystać z dmuchanych placów zabaw, a także odwiedzić punkt z artystycznym malowaniem twarzy, zaplataniem kolorowych warkoczyków i bajkowymi tatuażami.

W strefie rekreacyjnej na uczestników czekać będą aktywności sportowe: pokazy sztuczek piłkarskich, mini turniej piłki nożnej oraz trening tenisa, prowadzone przez profesjonalistów z Akademii Sportowych Talentów i AP Kontra.

Dla miłośników dobrej zabawy przygotowaliśmy piana party! Tradycyjnie nie zabraknie również imprezowych przysmaków, takich jak wata cukrowa i popcorn.

Wszystko to odbędzie się na świeżym powietrzu, natomiast wewnątrz budynku, w holu, znajdzie się przytulna strefa dla najmłodszych oraz fotobudka.

PROGRAM:

Strefa zabawy: plac przed budynkiem oraz hol GOKSiR
11.00-16.00 – Zabawy z animatorem, dmuchane place zabaw, stoisko z watą cukrową i popcornem, punkt z artystycznym malowaniem buziek, zaplataniem kolorowych warkoczyków i bajkowymi tatuażami
15.00 – Piana party – teren zielony przy placu zabaw

Strefa sportu: boiska sportowe
11.00-13.00 – Gry i zabawy, konkursy z nagrodami z elementami tenisa i piłki nożnej
12.30 – Pokaz trików piłkarskich oraz mini warsztaty – prowadzenie Przemysław Mistrzak
13.00-14.00 – Trening tenisa oraz trików piłkarskich dla chętnych dzieci
14.00-14.30 – Pokaz trików piłkarskich, konkurs żonglerki i trików piłkarskich dla publiczności z nagrodami
14.00-15.00 – Trening piłki nożnej dla chętnych dzieci
15.00-16.00 – Mini turniej piłki nożnej dla uczestników imprezy

Strefa relaksu: hol GOKSiR
11.00-16.00 – Strefa dla najmłodszych, fotobudka

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Gmina Kołbaskowo, GOKSiR w Przecławiu, Sołectwo Przecław, Sołectwo Warzymice, Rada Rodziców SP Przecław, Akademia Sportowych Talentów, AP Kontra.

Wydarzenie finansowane z Budżetu Obywatelskiego Gminy Kołbaskowo na rok 2024
oraz budżetu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Przecławiu.

Ważna informacja! Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych oraz program imprezy, tego dnia z użytkowania wyłączony zostanie parking wewnętrzny GOKSiR. Prosimy o parkowanie pojazdów wzdłuż ul. Rekreacyjnej.