Bo warto – Kulturodzielnia

20 października 2023 18:00

Pamiętacie te czasy, jak robienie fotografii było czymś wyjątkowym? Jak całe rodziny fotografowały się z tym, co było dla nich najważniejsze, a miejsce wykonania fotografii było wybrane z namaszczeniem? My nie do końca… natomiast mieszkańcy Barnisławia wpadli na pomysł, aby powrócić do celebrowania ważnych wydarzeń i organizują wystawę fotograficzną pt. “Bo warto”.

Pomysł jest prosty – uwiecznić na fotografiach mieszkańców Barnisławia oraz zadać im pytania odnośnie życia w tej społeczności.

“Bo warto” to kolejne wydarzenie z cyklu “Kulturdzielnia’. Przedstawiamy stojących na jego czele inicjatorów – Dariusz Gajewczyk, Dorota Gajewczyk, Ala Czerwonka oraz Elżbieta Balowska.

„Kulturodzielnia. Nie zamykamy Kultury w Domu!” to cykl sześciu wydarzeń, które zainicjowane i realizowane są przez mieszkańców gminy Kołbaskowo dofinansowane w ramach programu Domy Kultury +, którego celem jest wspieranie oddolnych wydarzeń kulturalnych i rozwijanie lokalnego potencjału.

Więcej o programie: https://goksirprzeclaw.pl/dom-kultury/

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Edycja 2023.