Anna Jurksztowicz

13 kwietnia 2024 19:00

Gorąco zapraszamy na koncert znakomitej piosenkarki Anny Jurksztowicz, niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Występ odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2024 r.

Anna Jurksztowicz to artystka o wieloletnim dorobku muzycznym, utalentowana wokalistka oraz producentka muzyczna i autorka piosenek. Z ponad 10 albumami na swoim koncie oraz licznymi utworami do filmów i seriali już wiele lat temu zdobyła serca publiczności. Utwory, które specjalnie dla niej pisali Krzesimir Dębski i Jacek Cygan, już w latach 80. weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i stały się wizytówką polskiego show-biznesu.

Koncert w GOKSiR będzie doskonałą okazją do wspomnień, podziwiania kunsztu wokalnego piosenkarki oraz świadectwem ponadczasowości naszych rodzimych piosenek. Z pewnością przeniesie widownię w sentymentalną podróż oraz wprawi w optymistyczny i pozytywny nastrój.

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w sobotę 13 kwietnia 2024 r. na godz. 19:00. Bilety w cenie 120 zł od osoby (z Kołbaskowską Kartą Mieszkańca 100 zł) do nabycia w serwisie www.biletomat.pl oraz w kasie GOKSiR.