4Dreamers

22 lutego 2020 19:00

Kuba, Max, Tomek i Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanów popu. Czwórka niezwykle zdolnych, dojrzałych, pewnych siebie wokalistów. Śpiewają o przyjaźni, miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia.
4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Młodzieńcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny bosyband na polskim rynku muzycznym od czasu Just 5!
Rok po debiucie 4Dreamers z całą pewnością można mówić o sukcesie. Jego potwierdzeniem jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, udział w ścisłym finale Konkursu Premier na 56. KFPP w Opolu, zdobycie „Złotej Okładki Super Expressu” w plebiscycie na Top Gwiazdę Internetu na Sopot Top Of The Top Festival, druga już trasa koncertowa i drugi album.

BILETY SĄ JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY
(kasa GOKSiR oraz Bilety.fm)

PRZEDSPRZEDAŻ DO 31.12.2019r – 29,00 PLN (posiadacze Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca) oraz 39,00 PLN (pozostali goście).
SPRZEDAŻ REGULARNA OD 01.01.2020r. – 39,00 PLN (posiadacze Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca) oraz 49,00 PLN (pozostali goście).