31 FINAŁ WOŚP – GOKSiR Przecław

29 stycznia 2023 12:00

Zapraszamy do udziału w 31 Finale WOŚP!

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem i przeprowadzić zbiórkę podczas nadchodzącego Finału w naszym sztabie, możesz to zrobić na 2 sposoby:

1. REKRUTACJA ONLINE (najszybsza forma rejestracji)
    Za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl możesz zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Nasz sztab to #7082 – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
    Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.
  2. REKRUTACJA W SZTABIE – wolontariusz kontaktuje się z naszym sztabem (e-mail: wosp.goksirprzeclaw@gmail.com tel. 539 140 635) i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem.
    Osoby nieletnie chcące zostać wolontariuszem powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym.

Jeżeli jesteś lokalnym przedsiębiorcą i chcesz otrzymać Firmową Puszkę Stacjonarną, zgłoś się online:

1. Jako opiekun zbiórki do Firmowej Puszki Stacjonarnej załóż konto na stronie: iwolontariusz.wosp.org.pl
  2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywowaniu konta (poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem) przystąp do zgłoszenia Firmowej Puszki Stacjonarnej.
  3. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy Firmowej Puszki Stacjonarnej, wpisując wymagane dane w zakładce „Chcę reprezentować firmę”.
  4. Wybierz Sztab z listy – #7082 – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
  5. Następnie poczekaj na akceptację ze strony Sztabu i Fundacji.
  6. Po uzyskaniu akceptacji skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły dotyczące przekazania puszki.

Program 31. Finału WOŚP w GOKSiR Przecław: