Nauka gry na gitarze i ukulele

program
Poniedziałek - 17:10 (Ukulele), 18:10 (Gitara - Grupa początkująca), 19:10 (Gitara) / Czwartek - 17:10 (Ukulele), 18:10 (Gitara), 19:10 (Gitara) Poniedziałek / Czwartek Melpomene (Sala nr 5)

Witajcie na lekcjach gry na gitarze.  Na tych zajęciach dowiecie się jak rozpocząć przygodę z gitarą oraz jakimi ścieżkami poruszać się, żeby NAUKA BYŁA łatwa i przyjemna. Będziemy wykonywać ćwiczenia, które krok po kroku wprowadzą Was na kolejny poziom wiedzy. Będziemy korzystać z podręczników do nauki gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz ukulele, kształcenia słuchu i rytmiki a także programów, które ułatwiają i przyspieszają naukę.

Zajęcia skierowane są do osób pragnących rozpocząć naukę od podstaw, osób średnio zaawansowanych lub muzyków szukających pewnych odpowiedzi, niuansów i szczegółów osadzonych w teorii muzycznej lub tych często wychodzących poza jej ramy.

Celem warsztatów jest wejście w świat muzyki i odnalezienie w nim swojego miejsca, praca nad własnym warsztatem oraz stylem, poznawanie standardowych oraz tych bardziej złożonych konstrukcji schematów wykorzystywanych w muzyce ale przede wszystkim jej tworzenie i rozwijanie własnej pasji 🙂

Instruktor Tomasz Skierczyński – rozpoczął naukę gry na gitarze w wieku 11 lat, jako młody adept tej sztuki zdobywał swoją wiedzę pod okiem takich gitarzystów jak Cezary Strokosz czy śp. Mariusz Sokołowski.

Jest gitarzystą i wokalistą, autorem muzyki i tekstów. Od ponad 15 lat występuję na scenie z altrockowym zespołem Time To Express. Tworzy również solo jako Chłopiec z Zabawkami. Jest współautorem tekstów do utworów na nową płytę Sławka Uniatowskiego: „Wielki Błękit”. Współpracowałem m.in. z Jackiem Kuderskim – basistą oraz założycielem Myslovitz, Ramoną Rey, Gabrielem Fleszarem czy Mają Konarską z zespołu Moonlight.

Od ponad 12 lat pracuje bez przerwy jako instruktor gry na gitarze, dzieląc się swoim ponad 26-letnim doświadczeniem w grze oraz umiejętnościami kompozytorskimi.

Uczniowie dobierani są w grupy w zależności od stopnia zaawansowania.

Cena za miesiąc: 90 zł (dla posiadacza Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)
Cena za miesiąc: 100 zł (bez KKM)
Prowadzenie: Tomasz Skierczyński
Numer telefonu: 603 165 665
Wiek: od 7 lat