Nauka gry na gitarze i ukulele

program
Poniedziałek 17:15 - 18:05 (I grupa), 18:15 - 19:05 (II grupa), 19:15 - 20:05 (III grupa) | Czwartek - 17:15 - 18:05 (IV grupa), 18:15 - 19:05 (V grupa), 19:15 - 20:05 (VI grupa) Poniedziałek / Czwartek Melpomene (nr 5)

Witajcie na lekcjach gry na gitarze.  Na tych zajęciach dowiecie się jak rozpocząć przygodę z gitarą oraz jakimi ścieżkami poruszać się, żeby NAUKA BYŁA łatwa i przyjemna. Będziemy wykonywać ćwiczenia, które krok po kroku wprowadzą Was na kolejny poziom wiedzy. Będziemy korzystać z podręczników do nauki gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz ukulele, kształcenia słuchu i rytmiki a także programów, które ułatwiają i przyspieszają naukę.

Zajęcia skierowane są do osób pragnących rozpocząć naukę od podstaw, osób średnio zaawansowanych lub muzyków szukających pewnych odpowiedzi, niuansów i szczegółów osadzonych w teorii muzycznej lub tych często wychodzących poza jej ramy.

Uczniowie dobierani są w grupy w zależności od stopnia zaawansowania oraz instrumentu na którym chcą się uczyć.

Zajęcia prowadzone są w klasie:

  • Gitary klasycznej i akustycznej
  • Gitary elektrycznej
  • Ukulele

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach:

  • 17:15 – 18:05
  • 18:15 – 19:05
  • 19:15 – 20:05

Celem warsztatów jest wejście w świat muzyki i odnalezienie w nim swojego miejsca, praca nad własnym warsztatem oraz stylem, poznawanie standardowych oraz tych bardziej złożonych konstrukcji schematów wykorzystywanych w muzyce ale przede wszystkim jej tworzenie i rozwijanie własnej pasji 🙂

Instruktor Tomasz Skierczyński – rozpoczął naukę gry na gitarze w wieku 11 lat, jako młody adept tej sztuki zdobywał swoją wiedzę pod okiem takich gitarzystów jak Cezary Strokosz oraz Mariusz Sokołowski.

Jest gitarzystą i wokalistą, autorem muzyki i tekstów. Od ponad 17 lat występuję na scenie z altrockowym zespołem Time To Express. Tworzy również solo jako Chłopiec z Zabawkami. Jest współautorem tekstów do utworów na nową płytę Sławka Uniatowskiego: „Wielki Błękit”. Współpracowałem m.in. z Jackiem Kuderskim – basistą oraz założycielem Myslovitz, Ramoną Rey, Gabrielem Fleszarem, Bartasem Szymoniakiem, Mają Konarską z zespołu Moonlight oraz wieloma innymi artystami.

Od ponad 13 lat pracuje bez przerwy jako instruktor gry na gitarze, dzieląc się swoim ponad 25-letnim doświadczeniem w grze oraz umiejętnościami kompozytorskimi.

Cena za miesiąc: 110 zł (dla posiadacza Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)
Cena za miesiąc: 120 zł (bez KKM)
Prowadzenie: Tomasz Skierczyński
Numer telefonu: 603 165 665
Wiek: od 7 lat