Nauka gry na gitarze i ukulele

program
Poniedziałki - 17:00, 18:00, 19:00 / Wtorki - 16:00, 17:00, 18:00, 19:00 Poniedziałek / Wtorek Melpomene

Witamy na lekcjach gry na gitarze.  Na tych zajęciach dowiecie się jak rozpocząć przygodę z gitarą oraz jakimi ścieżkami poruszać się, żeby NAUKA BYŁA łatwa. Będziemy wykonywać ćwiczenia , które krok po kroku wprowadzą Was w kolejne stopnie wtajemniczenia. Będziemy korzystać z podręczników do nauki gry na gitarze klasycznej, kształcenia słuchu i rytmiki w szkołach muzycznych pierwszego stopnia a także programów, które ułatwiają i przyspieszają naukę.

Zajęcia dla osób pragnących rozpocząć naukę od początku, dla średniozaawansowanych lub muzyków szukających pewnych odpowiedzi, niuansów i szczegółów osadzonych w teorii muzycznej. Celem warsztatów jest zrozumienie świata muzyki, formy muzycznej, konstrukcji schematów wykorzystywanych w systemie dur-mol.

Nauczyciel Kamil Woronowicz – rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej w wieku 10 lat, inspirowany muzyką bałkańską obecną w od dzieciństwa w domu rodzinnym. Następnie kontynuował naukę w szkołach prywatnych. Okres dojrzewania i młodzieńczego buntu to w większej mierze fascynacja muzyką rockową, new wave oraz no wave. Współtworzył kilka lokalnych projektów punkowych i rockowych.  Obecnie udziela się jako muzyk sesyjny lub nauczyciel. Posiada 25 letnie doświadczenie w nauce gry na gitarze klasycznej i elektrycznej. Naucza w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, domach kultury i szkołach prywatnych. Ukończył prywatnie kurs ABRSM stopień 5, na gitarę klasyczną. W kręgu zainteresowań gitara klasyczna, elektryczna i muzykoterapia.

Uczniowie dobierani są grup w zależności od stopnia zaawansowania.

Cena za miesiąc: 80 zł (dla posiadacza Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)
Cena za miesiąc: 90 zł (bez KKM)
Prowadzenie: Kamil Woronowicz
Numer telefonu: 539 140 635
Wiek: od 7 lat