Vito Bambino: „Pracownia”

23 listopada 2023 20:00

Vito Bambino wyruszy w klubową trasę koncertową, która obejmie 17 polskich miast, by promować najnowszy studyjny album. Jesienią utworów z ukazującej się w kwietniu płyty Pracownia będzie można posłuchać na żywo także w Przecławiu!

28 kwietnia ukazał się drugi solowy album lidera zespołu Bitamina wydawany w Def Jam Recordings Polska. Fani będą mogli posłuchać materiału z płyty Pracownia na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej, która dotrze do 17 polskich miast.

Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta.

W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzo, będący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie.

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu 23 listopada na godz. 20:00. Bilety w cenie 119 zł dostępne w serwisie eventim.pl.