Sylwester Ostrowski: „One Voice”

11 lutego 2024 17:00

Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz zaprasza na noworoczny koncert jazzowy „One Voice – Jednym Głosem” do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Na scenie zaprezentują się znakomici artyści jazzowi, na czele z Sylwestrem Ostrowskim, oraz gościnnie zespoły wokalne z gminy Kołbaskowo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2024 r. Wstęp nieodpłatny!

Projekt „One Voice” to szeroki program edukacyjno-artystyczny autorstwa cenionego szczecińskiego saksofonisty, kompozytora i producenta muzycznego – Sylwestra Ostrowskiego. Projekt łącząc różne style muzyczne – jazz, blues, gospel, swing i r’n’b – skupia się na tworzeniu nowych wyjątkowych utworów. Ostrowski wraz z artystami zrzeszonymi w „One Voice” odwiedzi Gminę Kołbaskowo już w lutym tego roku.

Koncert poprzedzą specjalnie przygotowane na tę okoliczność, poprowadzone pod okiem Sylwestra Ostrowskiego, jazzowe warsztaty dla zespołów z terenu gminy Kołbaskowo.

Efekt warsztatów usłyszymy w niedzielę 11 lutego. O godz. 17.00 na scenie GOKSiRu zagrają: Ostrowski z zespołem Rey & Syl, duet Sławek & Nailah, gwiazda amerykańskiego jazzu – perkusista Eric Allen oraz polski „młody lew” gitary – Jakub Mizeracki. Gościnnie wystąpią także Nadodrzanki, Retro i Siadliczanki.

Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny. Z uwagi na otwarty charakter wydarzenia, każda zainteresowana osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.