Stand-Up Przecław – Damian Kubik, Krzysztof Jahns

23 września 2019 19:30

Zapraszamy na oficjalną inauguracje testowego PIERWSZEGO sezonu naszych spotkań ze stand-upem w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu!

Zapraszajcie znajomych, planujcie wspólny wypad bo oto 23.09 wystąpią dla Was:

1) Damian Kubik znany też jako Antoni Gorgoń Grucha , ale to nie Antoni tym razem wystąpi a Damian w całej stand-upowej okazałości! Nie taki młody, ale cholernie zdolny komik, który swoje zdolności szlifował na wielu scenach w całej Polsce w tym także w wielu realizacjach telewizyjnych!

2) Krzysztof Jahns – wielokrotnie pojawiał się w Waszych telewizorach. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak chociażby przed więzienną publikę.

Najnowszy program „Piroman” to autorski stand-up Krzysztofa Jahnsa. Na szczęście dla widzów nie płoną domy i lasy, a powszechnie przyjęte stereotypy i utarte schematy. Autor niczym tytułowy piroman podpala odbiorców, narażając się młodym rodzicom, narodowcom, kotom, prezydentowi, użytkownikom Tindera oraz dżentelmenom sikającym na stojąco. Zabawa z ogniem, która bawiąc także uczy…

Prowadzenie: Damian Viking Usewicz