Stand-Up Night

12 listopada 2019 18:00

Zapraszamy na kolejny wieczór komediowy w Przecławiu!

BILETY DO KUPIENIA ONLINE:
https://ticketos.pl/event/2517

Tym razem zapraszamy na STAND-UP NIGHT czyli GWIAZDORSKIE KOMEDIOWE SHOW!

Robert Korólczyk – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

Tomasz Jachimek – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

Marcin Zbigniew Wojciech – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Łukasz Kaczmarczyk- Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.

Bilety w cenie:
65 zł- przedsprzedaż
55 zł- przedsprzedaż z Kołbaskowską Kartą Miejską (kartę należy okazać przy wejściu na wydarzenie)
75 zł- w dniu wydarzenia

Impreza dla osób dorosłych
Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Dabe
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

Partnerzy:
Vertigo Studio Reklamy
Ticketos

Patroni medialni:
Stand-Up Info
Komiczny Szczecin
Imprezowy Szczecin