Show z Teatrem Broadway

8 stycznia 2022 18:00

Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz zaprasza wszystkich mieszkańców na Show z Teatrem Broadway.

Taniec, śpiew, porywająca muzyka, entuzjazm, barwne kostiumy, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym dwugodzinnym widowisku o charakterze musicalowo–rewiowym w wykonaniu Teatru Broadway.
W repertuarze widowiska usłyszą Państwo największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej od lat 20-tych do 80-tych.
Fragmenty z musicali Cabaret , Moulin Rouge, Chicago, Jesus Christ Superstar, Hair, West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna. Takie jak My Way, New York czy słynna Deszczowa Piosenka, którą rozsławił Gene Kelly.
Nie zabraknie również ponadczasowych współczesnych soulowych utworów takich jak Fever czy Feeling Good i wielu innych znanych lubianych przebojów muzyki rozrywkowej.
To spektakl, który dzięki zróżnicowanemu repertuarowi zapewnia doskonałą zabawę wszystkim widzom.
Teatr Broadway- Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój 0d czternastu lat odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim.
30 młodych artystów zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Bogaty repertuar spektaklu zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych.

Życzymy miłego wieczoru w roztańczonej atmosferze.