QUESTY – Kulturodzielnia

28 października 2023 11:00

Quest to przyrodnicza wyprawa w miejscowości Siadło Górne, która zaprowadzi Cię na widokowe wzniesienie i do Rezerwatu przyrody Wzgórze Widokowe nad Międzyodrzem. Rozpoczynamy w 28.10 (sobota) o godzinie 11:00 przy świetlicy w Siadle Górnym. Dla pierwszych osób, które ukończą zabawę, przewidziane są nagrody!

Poniżej instrukcja, jak można dołączyć do zabawy.

NA CZYM TO POLEGA?

1.Pobierz bezpłatną aplikację Questy – Wyprawy Odkrywców na swój telefon i utwórz konto gracza.

2.Trasę gry można przejść z kartą questu lub aplikacją mobilną Questy – Wyprawy Odkrywców.

3.Twoim zadaniem jest uważne czytanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek. Zebrane na trasie litery i cyfry będą niezbędne do odkrycia hasła końcowego i otrzymania questowego skarbu. Pieczęć odbij na karcie wyprawy lub w Paszporcie Odkrywcy, a w Księdze Questu potwierdź swoje przejście, wpisując datę i nick/nazwę użytkownika z systemu www.QUESTY.org.pl.

JAK DODAĆ QUEST DO UKOŃCZONYCH?

1.Jeśli quest rozwiązałaś/eś z wydrukowaną kartą wyprawy, dodaj go do grona ukończonych na stronie www.QUESTY.org.pl lub w aplikacji Questy – Wyprawy Odkrywców w zakładce Moje Konto, wybierając tytuł questu i hasło końcowe:dwa wyrazy i liczba czterocyfrowa (oddzielone spacją).

2.Jeśli ukończyłaś/eś quest z aplikacją, jego pieczęć automatycznie pojawi się na Twoim koncie.

OPIEKUN: Sołectwo Siadło Górne

INICJATORZY: Anna Mazur, Tomasz Mazur, Teresa Kornaszewska

„Kulturodzielnia. Nie zamykamy Kultury w Domu!” to cykl sześciu wydarzeń, które zainicjowane i realizowane są przez mieszkańców gminy Kołbaskowo dofinansowane w ramach programu Domy Kultury+, którego celem jest wspieranie oddolnych wydarzeń kulturalnych i rozwijanie lokalnego potencjału.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Edycja 2023