Przychodzi baba do lekarza – spektakl

25 stycznia 2020 16:30

„Przychodzi baba do lekarza” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie – z muzyką na żywo!

SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!

Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór.

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show.

Przez około 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć !!!

OBSADA:
Doktor – Adam Adamonis /Łukasz Konopka
Kleo – Aleksandra Nieśpielak
Gina -Grazyna Zielińska / Ewa Florczak
Pacjent/ Krzysztof Wieszczek /Wojciech Czerwiński
Kasia- Dorota Szperlak

Muzyka – Aleksandra Niespielak
Opracowanie muzyczne – Michal Borowski
Fortepian/ saksofon- Michał Borowski
Scenografia – Agnieszka Marczewska
Kostiumy Magdalena Jarosz- Holoubek

Scenariusz i reżyseria Aleksandra Nieśpielak

Aleksandra Nieśpielak – Absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, mającej tytuł doktora nauk w dziedzinie kultury i sztuki, będącej wykładowcą akademickim, autorki scenariuszy, wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i reżyserki. Znana z filmów takich twórców, jak: Władysław Pasikowski, Krzysztof Krauze czy Jacek Borcuch oraz z popularnych seriali telewizyjnych. „Czułość i Kłamstwa”,”Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”,”Prawo Agaty”,”W rytmie serca”, a obecnie „Korona Królów”. Występuje na deskach teatrów: Jaracza w Łodzi, Atelier w Sopocie oraz Teatrów warszawskich: Studio i Komedia

Grażyna Zielińska – jest dyplomowaną aktorką, która szlifowała swój talent w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Po studiach zaczęła współpracować z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, gdzie cały czas mieszka. Grażyna Zielińska zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów rolami babki zielarki z serialu „Ranczo”, bufetowej ze szpitala z „Na dobre i na złe” czy mieszkanki Wadlewa z Pierwszej Miłości. Od 2007 występuje w roli Zosi w spektaklu komediowym „Klimakterium… i już”

Ewa Florczak – W 1975 roku ukończyła studia na PWST w Warszawie. Grała w Teatrze na Woli oraz w latach 1986–1992 w Teatrze Komedia w Warszawie. Widzowie mogą Panią Ewę znać z takich produkcji telewizyjnych jak: 07 zgłoś się, Zmiennicy, Klan, Skazany na bluesa, Plebania, Prawo Agaty, Listy do M., Na dobre i na złe oraz Barwy Szczęścia.

Dorota Szperlak – aktorka, wokalistka, tancerka. Gra w Teatrze Muzycznym w Radomiu. Świeżo upieczona Absolwentka Krakowskiej Szkoły Teatralnej, im. Ludwika Solskiego. Fani seriali, na pewno znają Dorotę z seriali telewizyjnych takich jak: M jak Miłość, Korona Królów czy Pierwsza Miłość.

Krzysztof Wieszczek – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Aktor Narodowego Teatru Starego w Krakowie. Gra również w Teatrze Narodowym w Warszawie. W 2007 debiutował na ekranie rolą w serialu TVP2 „M jak miłość”. W latach 2010–2012 odgrywał główną rolę męską (Bartka Bachledy) w serialu Polsatu „Szpilki na Giewoncie”. Gra w „Przyjaciółkach” i „Pierwszej Miłości”. Od 6 marca do 22 maja 2015 brał udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W parze z Agnieszką Kaczorowską wygrał w finale konkursu.

Wojciech Czerwiński – aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Wojciech zdobył sympatie widzów rolami, w takich produkcjach jak: Klan, Ranczo, Na Wspólnej, BrzydUla, Chyłka. Zaginiecie, Planeta Singli 3, Przebacz. Na co dzień aktor Teatru Polskiego w Warszawie oraz Teatru Muzycznego – Roma, nagradzany na festiwalach i przeglądach teatralnych za swoje role.

Adam Adamonis – znamy przede wszystkim z ról w serialach Przyjaciółki i Pensjonat nad Rozlewiskiem. Widzowie byli zaskoczeni, gdy Polsat ogłosił, że aktor weźmie udział w 10. edycji Tańca z gwiazdami w roli tancerza! Okazuje się, że Adam jest instruktorem tańca sportowego najwyższej klasy „S”, a nawet opracował autorski program nauki tańca. Znany z: Lokatorzy, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość, Jutro idziemy do kina, Barwy szczęścia, Teraz albo nigdy, Przyjaciółki, Prawo Agaty, Na dobre i na złe, Bodo, Pensjonat nad Rozlwewiskiem, Atak paniki. Początkowo studiował na Akademii Wychowania Fizycznego, ale później zmienił uczelnię na Akademię Teatralną w Warszawie. Ukończył ją w 2007 roku.

Łukasz Konopka – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Pracę w teatrze rozpoczął jeszcze jako student PWSFTviT gościnnymi występami w Teatrze Nowym w Łodzi. W 2005 roku współpracował też z łódzkim Teatrem Studyjnym. W latach 2006–2008 zatrudniony jako aktor w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Od 2008 roku jest etatowym aktorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Fani Łukasza znają go z: Kryminalni, M jak Miłość, Czas honoru, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość, Oko za oko.

UWAGA! Gramy dwa spektakle tego samego dnia!!!

Bilety: 59,00 PLN (Kołbaskowska Karta Mieszkańca) i 70,00 PLN (pozostali goście).
W zależności od godziny spektaklu bilety dostępne:
Godzina 16.30: https://bilety.fm/…/4440-przychodzi-baba-do-lekarza…
Godzina 19.00: https://bilety.fm/…/4441-przychodzi-baba-do-lekarza…
oraz tradycyjnie z kasie GOKSiR w Przecławiu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!