Muzyczny Stand-Up Czesława Mozila

5 sierpnia 2020 20:00

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie muzyczno-komediowe.

Tym razem na zaproszenie Damian „Viking” Usewicz wystąpi dla Was Czesław Śpiewa, czyli Czesław Mozil ze swoim wyjątkowym projektem. To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.
Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Bilety w cenie: Przedsprzedaż z Kołbaskowską Kartą Mieszkańca (KKM)- 55 zł
Przedsprzedaż- 60 zł
W dniu wydarzenia- 70 zł
Uwaga, ilość miejsc ograniczona!
Bilety do kupienia na miejscu oraz online:https://ticketos.pl/event/3362

PODCZAS WYDARZENIE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ NAGRYWANIA/STREAMOWANIA AUDIO / WIDEO

Zasady związane z pandemią:
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania przynajmnie 1,5mtr odstępu od siebie (chyba, że są rodziną i/lub zamieszkują wspólnie)
* Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.