Monika Mazur i Piotr Szwedes: „Odjechana farsa

15 maja 2024 19:00

GOKSiR Przecław zaprasza w środę 15 maja 2024 r. na komediowy spektakl w wykonaniu Moniki Mazur i Piotra Szwedesa.

„Odjechana farsa” to opowieść o świecie eksplodującym emocjami, żądzami i uczuciami, które mieszkają w każdym z nas. Podczas przedstawienia aktorzy wcielą się w role aż 10 osób!

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak… ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, przedstawiając je w zaskakujących i absurdalnych sytuacjach.

Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie, jak żyć w szczęśliwym związku, ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej — to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji. To świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które… mieszkają w każdym z nas.

Błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia, zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada to wszystko czego potrzeba, żeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór w małym, ale niezwykłym pokoju hotelowym.

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w środę 15 maja 2024 r. na godz. 19:00. Bilety w cenie 80 zł od osoby (z Kołbaskowską Kartą Mieszkańca 70 zł) do nabycia w serwisie biletomat.pl

Spektakl dla widzów od 15. roku życia.

Czas trwania spektaklu 100 minut (w tym 15 minutowa przerwa).

Autorzy: Philip LaZebnik i Kingsley Day
Tłumaczenie: Hanna Szczerkowska
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak