Międzygminny Rajd Pojazdów Zabytkowych – wydarzenie odwołane !

18 czerwca 2022 10:00

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora Międzygminny Rajd Pojazdów Zabytkowych nie odbędzie się w terminie 18.06.22 r. Impreza odbędzie się w innym terminie, który podamy najszybciej jak to możliwe.  

Przed Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się uroczysty start Międzygminnego Rajdu Pojazdów Zabytkowych w którym weźmie udział ponad 100 załóg. Jest to impreza edukacyjno-integracyjną, w czasie której uczestnicy będą mogli zwiedzać zabytkowe auta, poznać historię motoryzacji na świecie i w Polsce i wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Impreza jest objęta honorowym patronatem Starosty Powiatu Polickiego.W programie:
– zwiedzanie zabytkowych aut
– wybory najciekawszych aut
– głosowanie na najmilszą załogę
– oficjalny start Rajdu
Serdecznie zapraszamy!

Ruszamy z zapisami na Międzygminny Rajd Pojazdów Zabytkowych !  

Aby wziąć udział w Rajdzie należy:

– wypełnić formularz zgłoszeniowy w sposób czytelny i kompletny,
– dostarczyć podpisany formularz do Organizatora drogą mailową na adres: skoziel@goksirprzeclaw.pl, bądź osobiście do recepcji w siedzibie Organizatora (ul. Rekreacyjna 1, Przecław)

Udział w Rajdzie mogą wziąć pojazdy zabytkowe i pojazdy wyprodukowane do 1990 r.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny, jednak aby wziąć udział w Rajdzie i zaliczyć całą trasę należy przekazać karmę dla zwierząt w punkcie kontrolnym w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej. 

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do dnia 03.06.2022 r. lub do wyczerpania limitu pojazdów.

Regulamin uczestnictwa: pobierz
Formularz zgłoszeniowy: pobierz