II Międzynarodowy Turniej Bokserski

4 listopada 2023 12:00

W dniu 4 listopada 2023 o godz. 12:00 w GOKSiR Przecław odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo Pani Małgorzaty Schwarz „Boks Przeciw Uzależnieniom”. To wydarzenie, które nie tylko dostarczy emocji, ale także przyczyni się do walki z uzależnieniami i promocji zdrowego stylu życia.

Niezwykły turniej zarówno dla fanów boksu, jak i tych, którzy pragną wspierać walkę z nałogiem również w wymiarze choroby. To doskonała okazja, aby spędzić aktywny dzień w gronie przyjaciół i rodziny, kibicując zawodnikom podziwiając ich sportowe umiejętności.

Wstęp na to wydarzenie jest nieodpłatne, ale zapewniamy, że atmosfera będzie niezapomniana! Wydarzenie to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale także manifestacja walki z uzależnieniami, co nadaje mu wyjątkowy charakter. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy, miłośników sportu oraz tych, którzy pragną wesprzeć tę ważną inicjatywę społeczną.

Do zobaczenia na ringu!

Zgłoszenia zawodników do Turniej we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych oraz białe kołnierzyki trwają do 31 października na pintosokol@gmail.com lub stanleyskorpion@tlen.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 789-080-593 (Piotr Sokołowski).

WSPÓŁORGANIZATORZY:

BKS Sokół Team Trener Boksu Piotr Sokołowski Gmina Kołbaskowo GOKSiR Przecław