Grudniowa opowieść

9 grudnia 2023 17:00

W sobotę 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się nastrojowy koncert w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu Jolanty Szczepaniak, Patryka Matwiejczuka i Baltic Neopolis Quartet.

„Grudniowa opowieść” to propozycja dla osób, które radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia chcą wypełnić piękną muzyką. Jolanta Szczepaniak (śpiew), Patryk Matwiejczuk (fortepian) i Baltic Neopolis Quartet zaprezentują na scenie GOKSiR wyjątkowe kameralne dzieła oraz zimowe i świąteczne utwory. Wśród nich:

— Arcangelo Corelli – Concerto grosso op. 6 nr 8
— Antonio Vivaldi – Concerto grosso d-moll op. 3 nr 11
— Meredith Willson – It’s be beginning to look a lot like Christmas
— John Frederick Coots – Santa Claus is caming to town
— Jule Styne – Let it snow
— Felix Bernard – Winter wonderland

Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny. Zaproszenia na spektakl można uzyskać w recepcji GOKSiR – czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00. Celem potwierdzenia ich dostępności prosimy o kontakt tel. 882 783 416. Z uwagi na otwarty charakter wydarzenia, każda zainteresowana osoba może pobrać maksymalnie 2 zaproszenia.

Na koncert zapraszają Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu Rafał Roguszka.

Grudniowa opowieść: Jolanta Szczepaniak, Patryk Matwiejczuk, Baltic Neopolis Quartet
9 grudnia 2023, godz. 17:00
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu