Filmowy PrzecLOVE

14 lutego 2024 19:00

Na pewno szukacie pomysłu na romantyczny wieczór w Walentynki! Mamy coś w sam raz dla was! Zapraszamy do Kina „Zachód” w Przecławiu na kino dla zakochanych. To już druga odsłona Walentynek na dużym ekranie! Projekcji towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa – kameralne stoliczki dla dwojga z poczęstunkiem! Bilety już w sprzedaży.


W ramach święta zakochanych w przestrzeni kinowej GOKSiR odbędzie się premierowy seans amerykańskiego dramatu romantycznego „Priscilla”. Jego producentem, reżyserem oraz scenarzystą w jednej osobie jest nie kto inny, jak Sofia Coppola – znana z takich tytułów, jak „Na Pokuszenie”, „Między Słowami”, „Maria Antonina” czy „Przekleństwa Niewinności”.


Najnowszy film reżyserki to opowieść o miłości z wszystkimi jej odcieniami. Love story Priscilli i Elvisa to głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny, bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka. Główne role w filmie zagrali młodzi aktorzy: Cailee Spaeny (zdobywczyni 1 nagrody na MFF w Wenecji i 4 nominacji w tym do Złotych Globów za rolę Priscilli) oraz Jacob Elordi (zdobywca 1 nagrody Międzynarodowej AACTA).


Każdej parze seans uprzyjemni poczęstunek przy 2-osobowym stoliku. W menu: tagliatelle z kurczakiem i warzywami w sosie teriyaki (lub wersja wege ze szpinakiem), deska serów z owocami, orzechami, żurawiną, oliwkami i paluchami, karafka białego lub czerwonego wina (lub wersja bezalkoholowa) oraz karafka wody z cytryną.
Bilety w cenie 150 zł za parę (140 zł dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca) do nabycia w serwisie biletomat.pl

Partnerem wydarzenia jest Restauracja Rucola.

Filmowy PrzecLOVE
14 lutego 2024, godz. 19:00
Kino „Zachód”- Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu
ul. Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław