Etno Dom | Kulinaria Kultury

29 września 2024 11:00

To wyjątkowa szansa, by nauczyć się od jednego z najlepszych!

Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty kulinarne, które poprowadzi Krzysztof Kucharczyk, laureat prestiżowych konkursów kulinarnych!  To wydarzenie to nie tylko podróż przez smaki przeszłości, ale także spotkanie z prawdziwym mistrzem kuchni, który na nowo zdefiniuje tradycyjne przepisy.

Nasze warsztaty rozpoczną się od wprowadzenia do tradycyjnych receptur i ludowych przysłów, które przeniosą Was w świat smaków osiedleńców z okresu powojennego. Krzysztof Kucharczyk, znany z niezwykłej umiejętności łączenia tradycji z nowoczesnością, pomoże Wam odkryć kulinarne korzenie, które kształtowały się w domowych kuchniach naszych przodków.

Pod czujnym okiem Krzysztofa, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zmierzyć się z nowoczesną odsłoną kuchni fusion. Nasz mistrz poprowadzi Was przez proces tworzenia nowych, innowacyjnych interpretacji tradycyjnych dań, łącząc w nich różne regionalne smaki i techniki.

Nie przegapcie okazji, by gotować z Krzysztofem Kucharczykiem – jego pasja do gotowania i mistrzowskie podejście zainspirują Was do odkrywania nowych kulinarnych horyzontów!

TERMIN I MIEJSCE
Świetlica w Siadle Górnym – 29.09.2024 / Niedziela / 11.00 – 15.00
Warsztaty dla mieszkańców gminy Kołbaskowo.

ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI

Warsztaty w ramach projektu EtnoPolska są bezpłatne. Na każde z warsztatów obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie. Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
Do zobaczenia na warsztatach!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2024