30 Finał WOŚP

30 stycznia 2022 10:00

WOŚP-owy „rozkład jazdy” na sali widowiskowo-koncertowej:

10.00-12.00 KINO ZACHÓD – „DAWID I ELFY”     

12.00-12.15 START SCENY – PIERWSZA LICYTACJA
12.15-12.20 PRZEDSZKOLE WYSPA MALUCHA – grupa I -TANIEC
12.20-12.25 LICYTACJA 
12.25-12.30 PRZEDSZKOLE WYSPA MALUCHA – grupa II – ŚPIEW
12.30-12.35 LICYTACJA 
12.35-12.40 SZKOŁA TAŃCA KEEP – TANIEC
12.40-12.45 LICYTACJA 
12.45-12.50 SZKOŁA TAŃCA KEEP – TANIEC
12.50-12.55 LICYTACJA 
12.55-13.05 SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – TANIEC
13.05-13.09 LICYTACJA 
13.09-13.14 INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
13.14-13.18 LICYTACJA 
13.18-13.28 SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – TANIEC
13.28-13.33 LICYTACJA 
13.33-13.38 INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
13.38-13.43 LICYTACJA 
13.43-13.47 MARTYNA ANTOSZCZAK – POKAZ TAŃCA SOLO – TANIEC
13.47-13.52 LICYTACJA 
13.52-13.57 INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
13.57-14.00 LICYTACJA 
14.00-14.10 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SP 55 MAMMA MIA – TANIEC
14.10-14.15 LICYTACJA 
14.15-14.20 INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
14.20-14.25 LICYTACJA 
14.25-15.45 KARATA KYOKUSHIN UKS – POKAZ
14.45-14.50 LICYTACJA 
14.50-14.54 INFINITY DANCE STUDIO KATARZYNA MUCHA – TANIEC
14.54-14.59 LICYTACJA
14.59-15.09 52 Drużyna Harcerska ,,Silva” Kołbaskowo – ŚPIEW
15.09-15.12 LICYTACJA 
15.12-15.21 JAGODA I MACIEK – KONCERT
15.21-15.25 LICYTACJA
15.25-15.34 PRACOWNIA GITARY I PERKUSJI GOKSIR – MUZYKA GITARA+ PERKUSJA
15.34-15.38 LICYTACJA
15.38-15.48 SZKOŁA TAŃCA SZYK – TANIEC
15.48-15.52 LICYTACJA
15.52-15.56 GRUPA WOKALNA RETRO – ŚPIEW
15.56-16.00 LICYTACJA
16.00-16.04 FLINT DANCE SCHOOL – TANIEC
16.04-16.08 LICYTACJA
16.08-16.12 GRUPA WOKALNA NADODRZANKI – ŚPIEW
16.12-16.17 LICYTACJA
16.17-16.21 FLINT DANCE SCHOOL – TANIEC
16.21-16.25 LICYTACJA
16.25-16.29 GRUPA WOKALNA SIADLICZANKI – TANIEC
16.29-16.34 LICYTACJA
16.34-16.39 FLINT DANCE SCHOOL – ŚPIEW
16.39-16.45 LICYTACJA
16.45-16.50 PRACOWNIA WOKALNA GOKSIR – MUZYKA
16.50-16.55 LICYTACJA
16.55-17.15 LOSOWANIE NAGRÓD – SIEMA ZDROWIE III
17.15-17.20 LICYTACJA
17.20-17.40 GRUPA UDERZENIOWA – POKAZ BĘBNIARSKI
17.40-17.45 LICYTACJA
17.45-17.49 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA POMERANIA – TANIEC
17.49-17.50 LICYTACJA
17.50-18.00 SZKOŁA TAŃCA KATARZYNA PAWLAK – grupa Latino – TANIEC
18.00-18.05 LICYTACJA
18.05-18.25 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ KRĄG – TANIEC
18.25-18.30 LICYTACJA
18.25-18.35 RENATO GALVÃO (Brazylia) – MINIKONCERT GITAROWY LATINO
18.35-18.39 LICYTACJA 
18.39-19.09 BLOCOPOMERANIA – MUZYKA BĘBNIARSKA LATYNOAMERYKAŃSKA
19.09-19.14 LICYTACJA
19.15-19.45 TIME TO EXPRESS – KONCERT
19.45-19.49 LICYTACJA
19.50-20.00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA – KRĄG + PŁONĄCE SERCE + POKAZ PIROTECHNICZNY

21.00-22.30 HOUSE OF DEATH – KONCERT


Cześć basenowo-sportowa:

SALA FITNESS:
13.00 – Zumba (zapisy)
14.00 – Hip-Hop (zapisy)
14.45 – Latino (zapisy)
15.30 – Trampoliny (zapisy)
16.15 – Step senior (zapisy)
17.00 – Zumba Strong (zapisy)
17.45 – Step (zapisy)
18.45 – Sexy Dance (zapisy)SIŁOWNIA:
15.00 – Trening obwodowy (zapisy)
16.00 – Konkurs – wyciskanie sztangiBASEN:
09.00-10.00 – zabawy wodne dla dzieci
16.00-18.00 – Maraton Aqua (zapisy)DZIEWOKLICZ:
9.30 – Morsowanie (zapisy)


Dodatkowo w ciągu dnia wiele atrakcji:
– pokazy harcerskie
– pokazy pierwszej pomocy
– jazdy quadami
– wystawy artystyczne
– malowanie buziek
– kącik dla dzieci
– Kiermasz Książki Przeczytanej
– Kiermasz Płyty Przesłuchanej
– wystawcy
– mnóstwo słodkości
– i wiele wiele innych