omg! sztuka

Zapraszamy młodzież z gminy Kołbaskowo w wieku 15-19 lat do udziału w projekcie “OMG! sztuka”. W ramach projektu zapoznamy się ze sztuką współczesną, pojedziemy do galerii i teatru oraz weźmiemy udział w warsztatach. Będziemy tworzyć sztukę na własnych zasadach! 

Jak się zgłosić?

Możesz do nas napisać na Facebooku, Instagramie, zadzwonić lub przyjść i zapytać się o projekt – Udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Spotykamy się w poniedziałki o godz. 16.30 w GOKSiR w Przecławiu

Design, architektura, teatr, choreografia, instalacja czy film? To Ty zdecydujesz! Zrealizujesz swoje pomysły i podejmiesz wyzwania bez lęku przed porażką. Poznasz nowych ludzi, nauczysz się współdziałania, podzielisz się pasją i staniesz się odważniejsza/odważniejszy. A co ważne: będziesz mieć realny wpływ, na co wykorzystamy pieniądze z grantu, który zdobyliśmy w ramach programu “Równać szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

O programie: 

W programie „Równać Szanse” to młodzi ludzie realizują projekty. Ufamy im. Wiemy, że najlepiej uczą się na własnym doświadczeniu. Młodzi są aktywnymi twórcami, uczestnikami i realizatorami projektu. Planują działania i je wykonują, dzielą się zadaniami, ustalają terminy i monitorują ich realizację. Podejmują decyzje o tym, co robią i w jaki sposób. Gdy napotykają problemy, szukają rozwiązań, dyskutują i wybierają sposób działania. Doświadczają konsekwencji swoich decyzji. Nie zawsze wszystko im się udaje, popełniają błędy i uczą się na nich – to naturalna i konieczna część rozwoju.

Program realizowany jest dzięki dofinansowaniu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i współpracy z Fundacją Civis Polonus. Więcej o programie: https://rownacszanse.pl