Etno Dom | Spotkanie w Etno Domu

29 września 2024 16:00

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie w Etno Domu, które stanie się żywą przestrzenią pełną twórczości i tradycji!

Razem z uczestnikami warsztatów oraz zaproszonymi gośćmi zasiądziemy przy wspólnym stole, by wypełnić przestrzeń dziełami stworzonymi podczas warsztatów. Będzie to okazja, aby spróbować tradycyjnych potraw w nowej odsłonie, śpiewać ludowe pieśni, podzielić się wspólnie stworzonym obrusem oraz podziwiać ruchomy kolaż ludowy.

Gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia będzie dyrektor GOKSiR Przecław, Rafał Roguszka – przedstawiciel placówki, która jest organizatorem całego projektu.

To spotkanie będzie nie tylko okazją do integracji uczestników, ale także świętem dziedzictwa kulturowego różnych regionów. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć efekty projektu ETNO DOM – w poszukiwaniu kodu i poczuć magię wspólnego celebrowania tradycji!

TERMIN I MIEJSCE
Świetlica w Siadle Górnym – 29.09.2024 / Niedziela / 16.00 – 18.00
Warsztaty dla mieszkańców gminy Kołbaskowo.

ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI

Warsztaty w ramach projektu EtnoPolska są bezpłatne. Na każde z warsztatów obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie. Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
Do zobaczenia na warsztatach!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2024