Projekt Flint Dance & Diet

program
19:00 Wtorek Erato

Interesujesz się zdrowym stylem życia, chcesz poznać tajniki prawidłowego żywienia i masz chęć na odrobinę czasu dla siebie w wyśmienitym towarzystwie? To musisz koniecznie do nas dołączyć!

Pierwsze tego typu zajęcia w Przecławiu! Zajęcia fitness połączone z tańcem i profesjonalną opieką wykwalifikowanego dietetyka. Autorski program przygotowany przez instruktora tańca i dietetyka Darię Paradowską.

Przez cały rok ćwiczymy razem i poznajemy wspaniałe układy choreograficzne (zajęcia 1x w tyg.). Dodatkowo 1x w miesiącu będzie przeprowadzany wykład na temat zdrowego odżywiania. Dowiesz się, jakie produkty wybierać z półki sklepowej, a także odkryjesz jak przygotowywać zdrowe potrawy.

Każdy z uczestników po 3 miesiącach otrzyma jadłospis na miesiąc! Możesz go wykorzystać, aby wzbogacić swoją dietę o nowe pyszne potrawy, bądź przyjąć wyzwanie i wspólnie z uczestnikami grupy stosować jadłospis przez 3 miesiące. Czy nie będzie wspaniale wspierać siebie nawzajem w dążeniu do celu? Właśnie po to powstał ten projekt, aby kobiety poczuły siłę i zaczęły się nawzajem mobilizować.

Ponadto otrzymacie zestaw lekkich ćwiczeń do wykonywania w domu. Bez obciążeń, stresu, bo nikt Was do niczego nie będzie zmuszał. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Znajdź czas, aby zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie, kondycję i zdrowie.

Informacja pod nr telefonu prowadzącego
Prowadzenie: Flint Dance Studio Daria Paradowska
Numer telefonu: 509 606 785
Wiek: dorośli