16 maja 2026 11:00
Już w najbliższą sobotę widzimy się w Pargowie na mecie XV Ćwierćmaratonu Bielika!

Na mecie czekać będzie rodzinny piknik, a wśród atrakcji także stanowisko GOKSiR. Koniecznie nas odwiedźcie!
Opowiemy, czym zajmujemy się na co dzień, co możecie u nas robić, a także przywieziemy ze sobą kawałek Doliny Odry , którą będziecie mogli zobaczyć w wirtualnej rzeczywistości.
Ćwierćmaraton Bielika to największe sportowe wydarzenie organizowane przez Gminę Kołbaskowo. Uczestnicy wyruszą z Siadła Dolnego i pokonają malowniczą trasę Szlakiem Bielika, pełną pięknych widoków, wzniesień i nadodrzańskiego klimatu. Meta, jak co roku, znajdować się będzie na terenie rekreacyjnym w Pargowie.
Zapraszamy całe rodziny.
Do zobaczenia w Pargowie!
16 maja 2026 (Sobota)
Godz.: 11:00
Pargowo