Harmonia ciała i ducha- techniki oddechowe i koncert relaksacyjny

1 lutego 2020 15:00

Zapraszamy do kąpieli w wibracjach dotykających duszy. Wyjątkowo tym razem zaczniemy nasze spotkanie , prostymi technikami oddechowymi, które swoje źródło mają w Jodze Kundalini. W celu wyrównania i oczyszczenia energetycznego, harmonizowania ciała poprzez oddech znajdziemy równowagę by radzić sobie ze stresem, bezsennością, nadwrażliwością .

Podczas spotkania zanurzymy się w bezpieczną przestrzeń serca.
Prócz muzykoterapii doświadczymy dodatkowych dobrodziejstw aromaterapii. A wszystko po to, by oczyścić i zharmonizować centra energetyczne i odpowiadające im organy fizyczne.
Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Dźwięk ma bardzo silny relaksacyjny wpływ na ciało i umysł człowieka. Terapia dźwiękiem wchodzi w obręb naturopatii czyli naturalnych metod uważanych za lecznicze.
Terapia dźwiękiem: dla kogo?
Metoda nie powoduje skutków ubocznych, jest bezpieczna i nieinwazyjna, choć powinny się jej wystrzegać chorzy z rozrusznikiem serca oraz osoby pod wpływem środków psychotropowych, które nie są pod opieką lekarza. Zwolennicy terapii dźwiękiem zalecają go w przypadku następujących dolegliwości i schorzeń:
przewlekły stres,
napięcie,
zmęczenie,
depresja,
schizofrenia,
nerwica,
bezsenność,
bóle kości i mięśni,
migreny,
problemy z krążeniem.
Dźwięki i wibracje mis Tybetańskich, pobudzają nie tylko receptory sluchowe, ale i te umieszczone na skórze oraz błonach śluzowych. Sygnały z receptorów, w postaci drgań i wibracji, docieraja do do każdej komórki naszego ciała. Mają wpływ na szybsze krążenie krwi, poprawia prace narzadow wewnetrznych, szybciej usuwane są toksyny. Najcenniejszym efektem jest samouzdrawianie naszego organizmu, następuje regeneracja. Stopniowo usuwane są blokady, napięcia – te z poziomu fizycznego jak i psychicznego.
Koncert trwa godzinę. Wszyscy uczestnicy leżą na plecach, stopy, na ktorych znajduje sie najwiecej receptorow powiazanych z narzadami wewnetrznymi, maja skierowane w strone fal dzwiekowych wydawanych przez uderzane misy. Misom o różnej wielkości i wadze przypisane są odpowiednio tony dźwiękowe powiązane z naszymi konkretnymi czakrami ( kanały energetyczne o wibracji właściwej dla swojej funkcji ) Aby terapia dzwiekiem przyniosla lepsze efekty, należy mieć na sobie ubrania z naturalnych tkanin i przed zabiegiem wypic nieco wody /co najmniej szklankę/, gdyż dobre nawodnienie organizmu sprzyja przewodzeniu fal dźwiękowych.
Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie.


Proszę o przybycie 10 min wcześniej, sugeruje zabrać koc do otulenia, wodę do picia.
Inwestycja w zdrowie: 50 zł
Zapraszam serdecznie, Kasia Szymków
zgłoszenia
tel 669495153
messenger: Kasia Szymków
mail: kasia.szymkow@yahoo.pl