[CHAMLET] Michał Zieliński komedia/monodram

2 lipca 2021 19:00

Impresariat Artystyczny Kultura ze Smakiem z ogromną satysfakcją i przyjemnością zaprasza na komedię/ monodram zrealizowany przez OCH TEATR – Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury – CHAMLET

Monolog znakomitego aktora, parodysty Michała Zielińskiego, znanego m.in. z programu „Szymon Majewski Show”,
w którym ze swadą parodiował Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Tuska, Andrzeja Leppera i wielu innych.

Jego CHAMLET- MONOLOG PARODYSTY
to przezabawny, niezwykle aktualny komentarz do współczesnej rzeczywistości. Niepoprawnie śmieszny, pełen celnych żartów i błyskotliwych puent.

Monolog CHAMLET to rodzaj hołdu złożonego mojemu przyjacielowi Michałowi Zielińskiemu. To hołd dla jego talentu parodystycznego, w którym naszym zdaniem, Michał nie ma równych sobie w Polsce. Wielu z Was przekonało się o tym oglądając program „Szymon Majewski Show”, gdzie Michał wcielał się w postać Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego czy Bronisława Komorowskiego. Wszyscy pamiętają jego słynne „Kiedy pytają mnie” zakończone charakterystycznym kiwnięciem. Przez wiele lat uważałem, że Michał powinien mieć swój osobisty komediowy monolog. Dlatego wspólnie z Marcinem Sońtą, Łukaszem Sychowiczem napisaliśmy coś dla Michała o… Michale. O darze i męce bycia śmiesznym, o poszukiwaniu siebie w sobie i byciu MSZ, czyli Michałem Scenką Zielińskim.

Szymon Majewski,
Łukasz Sychowicz,